Life Style Fitness Groepslessen

Of je nu graag fitness wilt combineren met groepslessen en yoga of dat je liever uitsluitend groepslessen volgt.
Met onze sportabonnementen is het beide mogelijk.
Onze groepslessen bieden een volwaardig en compleet aanbod.
Kies vandaag nog een les die bij je past!


Life Style Fitness
Aarschot

Diestsestraat 57
3200 Aarschot

016/60.68.66
aarschot@lifestylefitness.be


Life Style Fitness
Heist-op-den-Berg

Mechelsesteenweg 1, bus 36
2220 Heist-op-den-Berg

015 25 24 06
heist@lifestylefitness.be


Life Style Fitness
Huy

Rue Cherave 3A
4500 Huy

085 23 53 05
huy@lifestylefitness.be


Life Style Fitness
Keerbergen

Haachtsebaan 3
3140 Keerbergen

015 70 98 22
keerbergen@lifestylefitness.be


Life Style Fitness
Leuven

Penitentienenstraat 13
3000 Leuven

016 20 14 09
leuven@lifestylefitness.be


Life Style Fitness
Liège Centre

Rue Joseph Jaspar 1
4000 Liège

04 221 32 36
liege@lifestylefitness.be


Life Style Fitness
Mechelen

Brusselsesteenweg 253
2800 Mechelen

015 41 43 48
mechelen@lifestylefitness.be


Life Style Fitness
Overijse

Brusselsesteenweg 402
3090 Overijse

02 688 19 79
overijse@lifestylefitness.be


Life Style Fitness
Rocourt

Chaussee de Tongres 370
4000 Rocourt

04 233 77 90
rocourt@lifestylefitness.be


Life Style Fitness
Tienen

Beauduinstraat 12
3300 Tienen

016 81 06 61
tienen@lifestylefitness.be


Life Style Fitness
Sint-Katelijne-Waver

Dreefvelden 1
2860 Sint-Katelijne-Waver

015 32 27 85
sintkatelijnewaver@lifestylefitness.be